Dünyanın yıldız meyveleri

AMAZON’UN İNANILMAZ AÇAİ’Sİ
Açai, besin içeriği yoğun bir çilektir. Meyve özünün neredeyse yarısı sağlıklı yağ asitlerinden oluşur ve çoğunluğu oleik asitten gelir. Aynı zamanda yüksek lif ve amino asit içeriği sayesinde, optimal enerji seviyelerini sürdürebilmeye yardımcı olan besin ve antioksidanları sağlayan süper bir besindir.
Açai çileği, polifenoller ve antioksidanlar açısından da zengin bir meyvedir. Sağlıklı kan damarı fonksiyonunu ve kan basıncı düzeylerini desteklemeye ve zararlı serbest radikallerin ve oksidatif süreçlere karşı kardiyovasküler sistemi savunmaya yardımcı olur.
Yüksek polifenolik ve antioksidan içeriği nedeniyle Açai, vücudun içinde ve dışında besleyici özelliği ile "güzellik çileği" olarak bugün saygıyla anılmaktadır.
· Güzel saç, cilt ve tırnaklar
· Sağlıklı enerji düzeyleri
· Antioksidan düzeyleri
· Hücresel gençleşme
Biliyor Muydunuz?
Açai, omega-9 ve oleik asidi yüksek oranda içermektedir. Açai meyvesindeki mevcut zeytin tadı buradan gelmektedir.
 
MUTLU ÇİLEK GOJİ
Goji sağlıklı uyku düzeni ve enerji düzeylerini desteklemek için binlerce yıldır Asya’da kullanılmakta olup “mutlu çilek” olarak adlandırılan yıldızlardan bir diğeridir. Antioksidanların iyi bir kaynağı olan Gojinin erken hücresel yaşlanma ve serbest radikal hasarına karşı vücudun doğal savunma mekanizmasını destekleyen uzun bir geçmişi vardır.
· Sağlıklı ruh hali
· Göz sağlığı
· Antioksidan destek
· Sağlıklı hafıza
 
NONİ’NİN GÜCÜ ADINA
Noni meyvesinin yararları, nesiller boyunca biliniyor olmasına rağmen bilimin son zamanlarda noni meyvesini yaygın olarak incelemeye ve yeni bileşikleri keşfetmeye başladığı görülüyor. İçerdiği farklı kombinasyondaki bileşikler sayesinde noninin; sağlıklı enflamatuar süreçleri desteklemede büyük bir potansiyele sahip olduğu bilinmektedir.
· Sindirim ve karaciğer sağlığı
· Sağlıklı inflamatuar süreçler
· Bağışıklık sistemini güçlendirmesi özelliklerden sadece birkaç tanesidir.
 
MEYVELERİN KRALİÇESİ MANGOSTEEN HARİKALARI
"Tanrıların meyvesi" ya da "meyvelerin kraliçesi" olarak bilinen mangosteen şeftaliye benzer iç dokusu ve papaya/armut gibi lezzeti ile biraz daha tatlı ve kokuludur. Sert, koyu kırmızımsı-mor kabuklu meyvede ksantonlar ve tanenler bulunmaktadır.Meyveyi bakteri ve mantarların zararlı etkilerinden korumaya yardımcı ksantonlar, meyvenin terapötik özelliklerinin çoğundan sorumludur. Mangosteen meyvesini dünyanın en terapötik ve şifalı besinlerinden biri yapan özelliği; ksantonların 200 türünden en az 40’ını içermesidir.
· Eklem sağlığı
· Sağlıklı inflamatuar süreçler
· Anti-aging
· Sağlıklı bağışıklık
 
SEA BUCKTHORN MUCİZESİ
Deniz dikeni, fitosteroller ve mükemmel antioksidan özelliklere sahip diğer doğal bitki bazlı kimyasallar olan polifenolleri içerir. Omega-3,6 ve 9 yağ asitlerinin doğal kaynağıdır. Buna ek olarak, aynı zamanda çok nadir olan omega-7 yağ asitlerini içerir. Deniz dikeni çileği, bir C vitamini kaynağıdır ve quercetin, isorhamnetin ve kaempferol dahil biyoaktif flavonoidlerin yaraların iyileşmesinde önemli bir rol oynadığı tespit edilmiştir. C vitamini kollajen sentezi için bir öncüdür ve bağ dokusu elastikiyetini korumada önemli rol oynar. Sıkı ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.
· Sağlıklı sindirim
· Sağlıklı saç, cilt ve tırnaklar
· Kardiyovasküler sağlık
· Güçlü bir bağışıklık sistemi