A.S.D.P.

Merhaba Emziren Anne,

Bebeğine nihayet kavuşmanın mutluluğunu, anneliğin getirdiği telaşı, duygusal olarak yaşadığın karmaşayı, sık emzirme sonrası görülen uykusuzluğu ve odak noktanın bebeğin olması sonucu atladığın beslenmeni Anne Çocuk Departmanı olarak biliyoruz. Doğum sonrası gerçekleşen bu faktörler haricinde anne sütünle yaşadığın ya da yaşatılan duyguyu da biliyoruz. İşte bu sebeple senin yanındayız ve senin için Anne Sütü Destek Programı (ASDP)’nı oluşturduk.

Bu program yeni doğum yapmış annelerimize anne sütünü hem miktar hem de içerik açısından desteklemek için var. Çünkü biliyoruz ki anne sütü bir bebeğin hayata sağlam adımlarla başlamasını sağlayan eşsiz bir besindir. Anne sütü üretimini ve miktarını etkileyen birçok faktör var tabii ki de; ancak bizim ülkemizde etkileyen en önemli faktör ÇEVRE ve beraberinde eşlik eden STRES! İstemeden de olsa varlıkları ve öğütleriyle senin bu dönemde stres katsayını arttırarak bebeğini yanlış emzirmene, sütünün olmadığını düşünmene, annelik kaygısı yaşamana neden olunabilir.

İşte biz de buna dur demek için kolları sıvadık, işimiz gücümüz ANNE SÜTÜ dedik ve bu programı geliştirdik. Doğum sonrası ister yüz yüze istersen de online olarak görüşüyoruz. Bu program ile tek odak noktamız, Anne Sütü. Haftalık düzende görüştüğümüz bir aylık program süresince (4 görüşme) kalori miktarı ve kilo alma/verme beklentisi olmayacaktır. Amacımız; annenin salgıladığı sütü tanımasını, meme anatomisini bilmesini, emzirme sıklığı ve süt miktarı dengesinin ayarlanmasını öğretmek ve sütünü uygun takviyeler ve sütlük besinlerle zenginleştirerek miktarını ve içeriğini olumlu etkilemektir. Ve tabii ki bu süreçte seni, etrafındaki Anne Sütü Dedikoducularından korumaktır.

Gerçekleştireceğimiz dört görüşme dahilinde aklına takılan her konuda her zaman bize danışman için mail, mesaj ya da telefon aracılığıyla da ulaşma imkânı sunuyoruz.

Aklında oluşabilecek sorular için bizleri araman ve ücretsiz ön görüşme randevusu alman yeterli.
En kısa zamanda görüşmek dileklerimizle, sağlıklı günler dileriz :)
Formeo Anne Çocuk Departmanı