Anne Baba Çocuk Departmanı'ndan Haber Var!

Haberimizin başlığından da anlaşılacağı üzere Formeo’da birtakım yenilikler var. 2020 yılı Ağustos ayı Anne Çocuk Toplantımızda Departmanımızın adında bir eksiklik var dedik ve vizyonumuzu geliştirerek Anne Çocuk Departmanı’mızı “Anne Baba Çocuk Departmanı”na evrilttik.

Aslında 2009 yılından beri departmanımızın alanında baba adaylarımızın ve babalarımızın beslenmesi de vardı. Ancak isimden dolayı babalarımız bu alanın haricinde kalıyormuş gibi düşünülüyordu. Oysaki biz departman olarak geleceği beslerken annelerimiz kadar babalarımızı da önemsiyoruz. Ve onların da kendilerini, katkılarını önemsemelerini istiyoruz. Çünkü her bebeğin fiziksel ve genetik özelliklerinin yarısı anneden geliyorsa diğer yarısı da babadan geliyor aslında. Bu sebeple gebeliğe hazırlık süreciyle başlıyoruz önce, ‘planlı gebelik önceliğimiz olsun’ diyoruz ve sperm hücresini sağlıkla destekliyoruz.

Hamilelik döneminde annelerimizin en büyük destekçisi ve yardımcısı babalarımız olsun istiyoruz. O yüzden hamilelik döneminde babalarımıza da danışmanlık hizmeti veriyoruz. Doğum anında bebekle birlikte annemiz nasıl tekrar doğuyorsa bu hayata, babalarımız da aynı şekilde doğuyor. Bebekle birlikte gelişen bu yeni hayata gözlerinizi açtığınızda da sizlerin yanındayız sevgili babalar.

Çünkü bu dünyaya bir can getirecekseniz yaşamımız artık iki kişilik değil. Attığımız her adım, uyguladığımız her davranış aslında çocuklarımızın geleceğine yaptığımız sağlık dolu bir yatırım.

Geleceği sağlıkla beslemek, obezite ve diğer kronik hastalıklardan korunmak istiyorsak aile sofralarımızı ve beslenme alışkanlıklarımızı iyileştireceğiz sevgili ebeveynler.
Her zaman çocuklarımızın rol modeli olduğumuzu unutmayalım.

İŞTE BU YÜZDENDİR Kİ BİZ ARTIK “ANNE BABA ÇOCUK DEPARTMANI”YIZ, YANİ AİLENİZİN DEPARTMANIYIZ.

Siz sevgili anne ve babalarımız için her zaman buradayız.
Bizimle tanışmak isterseniz de 03124363909 numaralı hattın ucundayız.

Görüşmek üzere…