E.B.D.P.

Merhaba,

Formeo Kilo Yönetim Departmanı olarak her daim sağlıklı yaşamın bir yönü olan egzersizin önemini vurguluyoruz. Sen de belki kilo yönetim sürecinde düzenli egzersiz yapmaya başladın. Belki de kendini daha iyi hissettirdiği için hep iç içeydin. Biz de egzersizi hayatın bir parçası haline getirenleri düşünerek şahane bir hizmet planladık. Sen kendin için böyle güzel bir adım atıyorken, yaptığın egzersizi doğru beslenme programı ile maksimum oranda desteklemek için “Egzersizde Beslenme Destek Programını” başlattık. 

Bu programda ana hedefimiz egzersizin getirdiği fizyolojik süreçleri tanıyarak dengeli, çeşitli, yeterli, sürdürülebilir ve keyifli beslenme rutinini oturtmanı sağlamak. Aynı zamanda yağsız vücut kütleni maksimum oranda korumak. Bununla birlikte program sürecinde bilimsel veriler ışığında artan enerji ve besin ögesi ihtiyacını, egzersiz öncesi ve sonrası öğün durumunu, yazılı ve görsel medyada yanlış yönlendirmeye sebep olabilen protein gerçeklerini, sana fayda sağlayacak besin destek ürünlerini, toparlanma sürecini, vücut sıvı dengesini sağlamanın yollarını konuşuyoruz. Bu sayede ideal egzersiz ve beslenme rutini ile sağlığına yatırım yapmanı destekliyoruz. Herhangi bir sağlık probleminiz (obezite, diyabet, insülin direnci, kalp-damar hast., obezite vb.) olmadığı sürece aylık 4 görüşme planlıyoruz. Görüşmelerimizi ister yüz yüze isterse de online olarak yapıyoruz. Öncesinde yapacağımız ücretsiz ön görüşmede senden kapsamlı bir sağlık, beslenme, aile öyküsü alıyor, seni dinliyor ve sana bu süreci anlatıyoruz. Sonraki görüşmelerimizde sana özel beslenme eğitimleri, örnek menü planlamaları yapıyoruz.

Gerçekleştireceğimiz dört görüşme dahilinde aklınıza takılan her konuda her zaman bize danışmanız için mail, mesaj ya da telefon aracılığıyla da ulaşma imkânı sunuyoruz.

Aklınızda oluşabilecek sorular için bizleri aramanız ve ücretsiz ön görüşme randevusu almanız yeterli. En kısa zamanda görüşmek dileklerimizle, sağlıklı günler dileriz :)

Formeo Kilo Yönetim Departmanı