H.A.D.P.

Merhaba hamile anne,

Anne Çocuk Departmanı olarak bu sefer alışılagelmişin dışında bir hizmet sunuyoruz sana. Hayatının en güzel haberini aldın ve “anne olacak olmanın” beraberinde getirdiği telaşları yaşamaya başladın. Daha iyi nasıl bakabilirim? Daha iyi nasıl büyütebilirim? Daha iyi nasıl besleyebilirim? Vd. Sakin ol lütfen, çünkü biz seni anlıyoruz ve bu sürecinde senin yanındayız.

Hamile Anne Destek Programımızda (HADP) seni ve bebeğini düşünerek, içinde bulunduğun aya ve sana özel beslenme programlarını birlikte geliştireceğiz. Böylelikle henüz anne karnındayken bebeğimizin gelecek sağlık haritasının sağlam temellerini oluşturacağız. Bu destek programında amacımız; kilo, riskli gebelik ve herhangi bir sağlık problemi olmayan (diyabet, insülin direnci, gestasyonel diyabet, obezite, preeklampsi gibi) annelerimizin aylık rutinde beslenmelerini ve anne-bebeğin sağlık durumlarını takip etmek ve bebeği sağlıklı bir geleceğe hazırlamaktır. Bu sürece seninle yapacağımız ücretsiz ön görüşmemizde karar veriyoruz. Senden kapsamlı bir sağlık, aile sağlık, beslenme ve yaşam tarzı öyküsü aldıktan sonra hangi programımızla (HADP ya da Hamilelik Takibi) ilerleyeceğimizi belirliyoruz.

HADP ile ilerlemeye karar verirsek; her ay Kadın Doğum Doktoru’na gittikten sonra seni merkezimize bekliyoruz. Senin ve bebeğimizin aylık değerlendirmelerini yaptıktan sonra o aya özel beslenme programımızı düzenliyoruz. Programımız düşük kalori içermeyen, alternatifli, sık beslenmeli, kan şekeri dengeli, bol sebze-meyveli, yeterli, dengeli, yerel, ulaşılabilir ve çeşitlidir. Sıkı sıkıya kilo takibi yapmıyoruz, ancak aylık kilo alım değerlendirmelerimizi yapıp yeni ay hedeflerimizi belirliyoruz. Aylık tek beslenme görüşmesi içeren bu programımızda bir kez yüz yüze ya da online görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz ama aklına takılan her konuda programımız dahilinde bize danışman için mail, mesaj ya da telefon aracılığıyla da ulaşma imkânı sunuyoruz.

Aklında oluşabilecek sorular için bizleri araman ve ücretsiz ön görüşme randevusu alman yeterli.
En kısa zamanda görüşmek dileklerimizle, sağlıklı günler dileriz :)

Formeo Anne Çocuk Departmanı