P.G.D.P.

Merhaba Anne ve Baba Adayı;

Eğer bu yazıyı okuyorsanız, evlilik sonrası oluşan iki kişilik hayatınıza üçüncü bir kişinin de katılmasını yavaş yavaş düşünmeye başlamışsınız demektir. Tam olarak doğru adrestesiniz. Biz Anne Çocuk Departmanı olarak anne adayından gelen yumurta hücresiyle baba adayından gelen sperm hücresinin birleşerek bir bebeği oluşturduğunu, büyüttüğünü, dünyaya getirdiğini ve varlığını sağladığını biliyoruz. Bu iki hücrenin yapısal olarak desteklenmesi, hücre profillerinin iyileştirilmesi adına sizinleyiz.

İşte bu yüzden “Planlı Gebelik Destek Programı”nı oluşturduk. Bu programla hem bebeğimizi dünyaya getirecek hem de davranışlarıyla onu etkileyecek anne ve baba adayının yaşam tarzlarını destekliyoruz. Yazılı ve görsel basında, sosyal medyada yer alan yanlış bilgilerden uzakta, ikinizi de bilimsel veriler ışığında yeterli, dengeli, çeşitli, sağlıklı, sürdürülebilir ve keyifli besliyoruz. Görüşmelerimizi ister yüz yüze isterse de online olarak planlıyoruz. Tek kişi ile değil, aynı anda hem anne hem de baba adayımızla görüşüyoruz. Çünkü bu program ile odak noktamız; ikinizin de yarı yarıya payı olduğu SAĞLIKLI NESİLLER. Anne ya da baba adayı olarak herhangi bir sağlık probleminiz olmadığı sürece (diyabet, insülin direnci, kalp-damar hast., obezite vb.) size bir aylık “Planlı Gebelik Destek Programı” ile hizmet veriyor olacağız. Haftalık düzende görüştüğümüz bir ay süresince (4 görüşme) kilo alma/verme beklentimiz olmayacaktır.

Gerçekleştireceğimiz dört görüşme dahilinde aklınıza takılan her konuda her zaman bize danışmanız için mail, mesaj ya da telefon aracılığıyla da ulaşma imkânı sunuyoruz.

Aklınızda oluşabilecek sorular için bizleri aramanız ve ücretsiz ön görüşme randevusu almanız yeterli.
En kısa zamanda görüşmek dileklerimizle, sağlıklı günler dileriz :)
Formeo Anne Çocuk Departmanı