Daha seksi bacaklara sahip ol!

BESLENME LİSTENİN TOP 10 BESİNİ;
Daha seksi bacaklara sahip olmak için; diyetinin top 10’unu yaza kadar beslenme listelerinden eksik etme; Yağsız yoğurt/ayran, levrek, yağsız ton balığı, hindi, greçka, kinoa, yulaf ezmesi, soya sütü,chia tohumu, bol bol yeşillik.
 2. ADIMDA YAĞ YAKAN YAĞLAR VAR!
Her gün diyetinde 3-5 porsiyon bu yağlardan tüketerek daha sıkı bir popoya sahip olman hayal değil gerçek. Peki nedir 1 porsiyon yağ yakan yağ? 5-6 adet çiğ badem, 30 g avokado, 25 ml hindistan cevizi sütü, 10 g kabak çekirdeği, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, 15 g çiğ hindistan cevizi, 5-6 adet çiğ kaju ya da 1 tatlı kaşığı şekersiz fıstık ezmesi. Hadi yağ yakan yağlar alışverişine çık ve instagramda gördüğün en eğlenceli ve en yağ yakan tabakları hazırlayarak kendine fit bir ödül ver.
GÜNLÜK 1+2 KURALINA UY!
Her gün 1 litre meyve, nane ve tarçın kabuğu ilave edilmiş fit su ile birlikte 2 litre su tüket. Unutma bu mevsimde bol bol tükettiğin sıvılar arasında olan; alkol, şekerli, gazlı likit içecekler iştah kontrolüne etkisi olmazken tam tersi seni acıktırır. Bedenini strese sokar ve daha da önemlisi selülit görüntüsünü arttırır.
HAFTA SONU MASAJ İÇİN AJANDANDA YAR AÇ!
Bana sorarsan kan dolaşımını hızlandırdığı ve ödem atmana yardımcı olduğu için kesinlikle denemelisin. Her şeyden önce muhteşem bir ruh ve beden terapisi. Yaz gelene kadar kendini haftada en az 1 masajla ödüllendir hem sosyalleş hem de daha seksi bacaklara sahip ol!
YAZA AZ KALDI DİYE PANİK YAPMA SQUAT YAP!
Bu bölgeye yönelik fiziksel aktivitelerin önemi büyük biliyorsun. İlk 9 maddedeki tavsiyelere uyarak egzersize de mazeret üretmezsen başarın kaçınılmaz olur unutma! Vücut ağırlığını kullanarak squat ve düzenli yürüyüşlerini yap! Aerobik hareketler yağ yakarken vücut ağırlığını kullanarak yaptığın egzersizler vücudunun sıkılaşarak şekillenmesini sağlayarak daha sıkı bir popo hayalini birlikte gerçekleştirecekler.
HER GÜN ESNEMEYİ UNUTMA!
Bacaklarını esnet. Her gün mutlaka spor yapsanda yapmasanda bacaklarını esnet. Bu sayede kandolaşımını harekete geçirecek ve yağ yakımın hızlanacaksın.
Bedenin ve sağlığın için yaptığın bu minik ama etkili adımlar hayat kaliteni olumlu yönde etkileyerek 1 ay sonunda sonuç vermeye başlayarak bedenine de yansıyacak yaz tatiline çok az kaldı hadi hemen başla!