Güzellik İçeceği Yeşil Çay

İÇELİM GÜZELLEŞELİM
Yeşil Çay, çok güçlü antioksidan özellik taşıyor. Beslenmende yeşil çaya yer vermek için kırışıklıklarının ilk belirtilerini bekleme! Yeşil çay; cildin yenilenmesini hızlandırır ve kırışıklıkları önlemek için kolajen üretimini destekler. O zaman ne duruyorsun; hadi kendine bir güzellik yaparak bir fincan yeşil çay iç
PÜRÜSÜZ BACAKLARIN SIRRI
Daha sağlıklı ve seksi bacakların sırrı damar kaliteni yükseltmekten geçiyor unutma! ‘’Peki damar kalitemi yükseltmek için ne yapacağım?’’ dediğini duyar gibiyim Çok basit her gün 2 ya da 3 fincan içmeyi alışkanlık haline getirmelisin. Bu konuda sana yardımcı olması için telefonuna alarm kurabilirsin böylelikle doğadan mucize yeşil çay saatlerini hiç atlamamış olursun.
 Üstelik içeriğindeki antioksidan, damar kalitesinin artmasına destek verirken bacaklarındaki varis problemini hafifletmeye yardımcı oluyor.
CİLT ELASTİKİYETİNİ KORU FİT YAŞA GENÇ KAL!
Günde 3 fincan yeşil çay içerek cildini bakıma sokmaya ne dersinNasıl mı? Cevap çok basit evet yeşil çay. Yeşil çay doğal peeling, nemlendirici ve kırışık giderici görevi görmektedir. Yeşil çayda bol miktarda bulunan kateşinlerden özellikle Epigallokateşinler bilinen en ünlü cilt dostlarındandır. DNA hasarını engelleyerek cildinizi içten yapılandırır ve onarır.
Vücudunu hem içten hem de dıştan yeşil çayın doğadan etkisi ile beslenmek için; içtiğin yeşil çay poşetleri ile gözlerine rahatlatıcı kompres uygulayabilirsin.
YEŞİL ÇAY İLE SAĞLIKLA GÜLÜMSEYİN
Yeşil çayda sadece bağışıklık sisteminizi güçlendirici antioksidanlar bulunmakla kalmaz, yeşil çay dişlerinizi de korur. Plağı, dişeti hastalıklarını ve kötü ağız kokusunu yok edici bakteriler içerir. Çayda, çürüklere karşı koruyucu florür vardır. Çay, minerallerden potasyum ve flor için önemli kaynak sayılabilir. Bir fincan çay 60 - 70 miligram potasyum ve 0.10 - 0.12 miligram flor sağlar.
IŞILDAYAN SAÇLAR
Işıldayan ve güçlü saçların olsun istiyorsan yeşil çayın antioksidan gücüyle tanışma zamanın geldi demektir. Antioksidan kaynağı olarak bilinen yeşil çayın, saç dökülmesine neden olan dehidrotestosteron (DHT) hormonu üzerinde etkili olduğu, kepeği önleyerek, yeni saç kökü oluşumu sağladığı bildiriliyor. Denemeye ne dersin
FİT SUYUNA YEŞİL ÇAY POŞETİ EKLE
Su içemiyorum mazeretinin arkasına sığınma. Sudan mazeret istemiyorum. En çok su içmen gereken mevsimlerdeyiz unutma MEVSİMLERDEN DİYETTEYİZ! Günlük içeceğin 2-2.5 litre suyun 1litresini FİT suya dönüştür keyifle içerek güzelleş. Suyunun içerisine 2 poşet yeşil çay, kabuk tarçın ve 100 g meyve dilimleri atarak içmeye çalış! Kesinlikle daha başarılı olacaksın!
YEŞİL ÇAY STRESE KALKAN
Seni strese sokmak için söylemiyoruz ama stres cildini yaşlandırıyor bu bir gerçek. Nasıl mı? Stres gibi cildinde kuruma ve yaşlanmaya neden oluyor. Strese kalkan görevi gören yeşil çay ile yaşlanmaya da dur diyebilirsin.
Aslında tam bir güzellik içeceği olan yeşil çayı günde 2-3 fincan içerek; sağlıklı, formda bir hayat için pozitif düşün, bedenini ve ruhunu doya doya ve doğadan mucizelerle besle.