PROJELER

Doğadan'la Ara Öğün Keyfi

Yaz sıcağında ara öğünlerimize lezzet katacak içecek ve ara öğün alternatiflerine ihtiyaç duyuyoruz. İşte bu ara öğün saatlerinin hem keyifli hem lezzetli hem sağlıklı hem de fit olması oldukça önemli.Doğadan soğuk içeceklerine eşlik edecek tatlı ve tuzlu tariflerimizi sizler için hazırladık. .

Doygun Ekmek- Dyt. Elvan Odabaşı Kanar 'Fit Ramazan Tarifleri'

Dyt. Elvan Odabaşı Kanar'la Ramazan Ayını daha sağlıklı daha fit atlatabilmek adına Doygun'la Hayata Dair projesi kapsamında toplam 30 fit tarif geliştirildi. Dyt. Elvan Odabaşı Kanar reçeteleri ile Fitiz Diet Mutfak'ta geliştirilen tariflerle hem geleneksel lezzetlerimiz ele alındı hem de kaloriler azaltılıp, lezzetler arttırıldı. Uzun süren açlıkla baş edebilmek adına sihirli dokunuşları içinde barındıran tariflere www.ekmeksizolmaz.com adresinin 'Tarfiler' sekmeninden ulaşabilirsiniz.

Doygun'la Hayata Dair- Dyt. Elvan Odabaşı Kanar

Doygun'la Hayata Dair Projesi'nde 12 hafta boyunca; her hafta ayrı bir konuda makale paylaşımı yaptığımız ve bu makale paylaşımlarına yönelik gelen takipçi sorularını yanıtladığımız projemizin bir diğer renkli kısmı ise her hafta paylaşılan fit ve lezzetli sandviç tarifleriydi. Tam 12 hafta boyunca Dyt. Elvan Odabaşı Kanar'ın hem bilgilerinden hem de tariflerinden beslenen Doygun takipçileriyle, beslenmede ekmeğin önemine değindik.