EKİBİMİZ

Dyt.Elvan Odabaşı

Genel Müdür- Yönetici Diyetisyen
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olan Elvan Odabaşı ; formeo'nun kurucu ortağı ve kilo yönetim yönetici diyetisyenidir. 

Elvin Odabaşı Pekiyi

Genel Müdür Yardımcısı
Mersin Üniversitesi, Turizm Fakültesi, Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olan Elvin Odabaşı Pekiyi, formeo nun kurucu ortaklarındandır ve formeo'nun İdari ve Mali İşler yöneticiliğini yapmaktadır.

Uzm. Dr. Ferhat Çetin

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıb eğitimini, uzmanlık eğitimini ise İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayan Uzm. Dr. Ferhat Çetin, Formeo'nun kurum doktorudur. 

Uğur Can Odabaşı

Proje Koordinatörü
Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünden mezun olan Uğur Can Odabaşı, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olup Formeo 'nun proje yöneticiliğini yapmaktadır.

Dyt. Ayça Terazi Özdemir

Anne Baba Çocuk Diyetisyeni
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan Diyetisyen Ayça Terazi Özdemir Formeo’nun Anne Baba Çocuk Departmanı diyetisyenidir.

Dyt. Elif Öksüz

Kilo Yönetim Diyetisyeni 
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan Diyetisyen Elif Öksüz Formeo’nun kilo yönetim departmanı diyetisyenidir.

Dyt. Gizem Çankaya

Spor Beslenmesi ve Kilo Yönetim Diyetisyeni
Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden mezun olan ve Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Teknolojisi'nde Egzersizde Beslenme ve Metabolizma alanında yüksek lisans yapıyor olan Dyt. Gizem Çankaya, Formeo'nun Kilo Yönetim ve Spor Beslenmesi Diyetisyenidir. 

Dyt. Sena Nur Doğan

Kilo Yönetim Diyetisyeni
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden ve Psikoloji Yan Dal Programından mezun olan , Başkent Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları alanında yüksek lisans yapıyor olan Dyt. Sena Nur Doğan Formeo’ nun Kilo Yönetim Departmanı diyetisyenidir.