EKİBİMİZ

Dyt. Elvan Odabaşı

KURUCU ORTAK 
YÖNETİCİ DİYETİSYEN

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarıyla mezun olan Elvan Odabaşı ; formeo'nun KURUCU ORTAĞI ve YÖNETİCİ DİYETİSYENİ 'dir. 

Elvin Odabaşı Pekiyi

KURUCU ORTAK 
GENEL MÜDÜR

Mersin Üniversitesi, Turizm Fakültesi, Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olan Elvin Odabaşı Pekiyi, formeo 'nun KURUCU ORTAĞI ve GENEL MÜDÜR 'üdür.

Dyt. Elif Öksüz

KİLO YÖNETİM VE HASTALIKLARDA BESLENME DİYETİSYENİ

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan Diyetisyen Elif Öksüz Formeo’nun KİLO YÖNETİM VE HASTALIKLARDA BESLENME DEPARTMANI diyetisyenidir.

Dyt. Betigül Perk

KİLO YÖNETİM VE PREVENTİF BESLENME DİYETİSYENİ

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden mezun olan Diyetisyen Betigül Perk Formeo'nun KİLO YÖNETİM VE HASTALIKLARDA BESLENME DEPARTMANI diyetisyenidir. 

Uğur Can Odabaşı

KURUMSAL İŞLER VE PROJE DANIŞMANI

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünden mezun olan Uğur Can Odabaşı, 2016 yılında C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığını, 2019 yılında İTÜ Proje Yönetimi Uzmanlığını, 2022 yılında İTÜ Büyük Veri ve İş Analitiği Uzmanlığını almıştır. Formeo 'ya PROJE YÖNETİMİ alanında danışmanlık vermektedir.

Uzm. Dr. Ferhat Çetin

DANIŞMAN HEKİM
İÇ HASTALIKLARI UZMANI

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini,  İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nde ise uzmanlık eğitimini tamamlayan Uzm. Dr. Ferhat Çetin, Formeo'nun etik kurul üyesidir.